Czy to Twoja firma?

Cukiernia- Piekarnia Adam Markiewka praca

Racibórz
Produkcja pieczywa
Cukiernia- Piekarnia Adam Markiewka najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Cukiernik Racibórz
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Cukiernia- Piekarnia Adam Markiewka

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Cukiernia- Piekarnia Adam Markiewka

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Cukiernia- Piekarnia Adam Markiewka - oferty archiwalne

  • Cukiernik

    Cukiernia- Piekarnia Adam Markiewka
    • Racibórz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Samodzielne produkowanie wyrobów cukierniczych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Cukiernik

    • Racibórz

      Samodzielna produkcja ciasta francuskiego, półfrancuskiego, ciast tortowych, kruchych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: książeczka sanepidowska*, Dyspozycyjność, samodzielność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 360 PLN

Pracodawcy w Raciborzu