Czy to Twoja firma?

Grupa TBI praca

Racibórz
Sprzedaż hurtowa obrabiarek
Grupa TBI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Grupa TBI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Grupa TBI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Grupa TBI - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. przygotowania produkcji i zakupów

    Grupa TBI
    • Racibórz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • Organizacja zakupów dla grupy TBI
      • Przyjęcie towaru na podstawie dokumentów dostawy
      • Planowanie i utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego w systemie Comarch XL
      • Współpraca i nadzór wdrożenia modułu Produkcja Comarch XL
      • Koordynacja i kontrola pracy na poszczególnych etapach procesu produkcyjnego,
      • Współpraca z dostawcami lub podwykonawcami,
      • Współpraca z działami firmy i koordynacja przepływu informacji,
      • analiza i raportowanie na potrzeby Spółki,
      • terminowość i praca według wewnętrznych procedur firmy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
      • Uprawnienia: Chęć zdobywania wiedzy, Samodzielnej organizacji pracy
      • Inne wymagania: [Umiejętność 2] : biegła obsługa komputera w szczególności MS Excel [Umiejętność 1] : bardzo dobra znajomość języka angielskiego [Inne] : • umowę o pracę, • elastyczny czas pracy, • premie miesięczne i świąteczne, • system kafeteryjny MyBenefit, • wczasy pod gruszą, • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju, • narzędzia pracy - telefon, laptop

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Raciborzu