Czy to Twoja firma?

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 13 IM. STANISŁAWA STASZICA praca

Racibórz
Szkoły podstawowe
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 13 IM. STANISŁAWA STASZICA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Nauczyciel Racibórz
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy SZKOŁA PODSTAWOWA NR 13 IM. STANISŁAWA STASZICA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SZKOŁA PODSTAWOWA NR 13 IM. STANISŁAWA STASZICA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Lektorzy Nauczyciele Języków Obcych

    Świat Języków Obcych "TIME"
    • Bielsko-Biała
    • umowa zlecenie
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    Popularna
    Dodana
  • Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

    Niepubliczne Placówki Oświatowe Jonatan
    • umowa o pracę
    Popularna
    Wygasa
  • Nauczyciel informatyki

    Wygasa

Praca SZKOŁA PODSTAWOWA NR 13 IM. STANISŁAWA STASZICA - oferty archiwalne

  • Nauczyciel matematyki

    SZKOŁA PODSTAWOWA NR 13 IM. STANISŁAWA STASZICA
    • Racibórz
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Nauczanie przedmiotu matematyka.
      Nauczyciel z przygotowaniem pedagogicznym i z kwalifikacjami do nauczania matematyki.
      Wysokość proponowanego wynagrodzenia zależna od posiadanego stopnia awansu zawodowego.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 949 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wysokość proponowanego wynagrodzenia zależna od posiadanego stopnia awansu zawodowego
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Racibórz

      Nauczanie przedmiotu informatyka
      Nauczyciel z przygotowaniem pedagogicznym i z kwalifikacjami do nauczania informatyki
      Wysokość proponowanego wynagrodzenia zależna od posiadanego stopnia awansu zawodowego

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Raciborzu