Czy to Twoja firma?

ZAKŁAD INSTALACJI SANITARNYCH CZERNECKI CZESŁAW praca

Racibórz
Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych
ZAKŁAD INSTALACJI SANITARNYCH CZERNECKI CZESŁAW najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika budownictwo / architektura / geodezja praca fizyczna

Oferty pracy ZAKŁAD INSTALACJI SANITARNYCH CZERNECKI CZESŁAW

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAKŁAD INSTALACJI SANITARNYCH CZERNECKI CZESŁAW

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ZAKŁAD INSTALACJI SANITARNYCH CZERNECKI CZESŁAW poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ZAKŁAD INSTALACJI SANITARNYCH CZERNECKI CZESŁAW - oferty archiwalne

  • Murarz-tynkarz-instalator

    ZAKŁAD INSTALACJI SANITARNYCH CZERNECKI CZESŁAW
    • Racibórz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca jako murarz - tynkarz - instalator.
      Mile widziane prawo jazdy kat. B.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wysokość wynagrodzenia do ustalenia bezpośrednio z pracodawcą - zależna od posiadanych kwalifikacji
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Malarz-gipsiarz

    • Racibórz

      Wymagane doświadczenie.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 129 PLN
  • Instalator - kierowca

    • Racibórz

      Praca w ramch pogotowia technicznego (instalacje wod.-kan.) na terenie Raciborza.
      Firma oferuje możliwość przyuczenia do zawodu.
      prawo jazdy kat. B.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie do uzgodnienia z pracodawcą.

Pracodawcy w Raciborzu