Czy to Twoja firma?

ZAKŁAD ROBÓT DROGOWYCH DAW-BUD ANDRZEJAK sp. j. praca

Przybysławice

W sercu wielkopolskiej ziemi, w malowniczej miejscowości Przybysławice, rozwinęliśmy naszą pasję do tworzenia solidnych fundamentów dla przyszłości – jesteśmy Zakładem Robót Drogowych Daw-Bud Andrzejak. Od 2019 roku z zaangażowaniem i precyzją kształtujemy krajobraz Polski, dostarczając usługi najwyższej jakości w zakresie budowy i modernizacji infrastruktury drogowej.

Nasza oferta to nie tylko budowa dróg i autostrad, ale także produkcja zaprawy murarskiej, rozbiórka obiektów budowlanych, czy wykonywanie specjalistycznych wykopów i wierceń. Z dumą wznosimy budynki, mosty i tunele, a także instalujemy rurociągi i linie telekomunikacyjne. Nasze działania wspierane są przez sprzedaż hurtową materiałów budowlanych, co pozwala nam na pełną kontrolę nad jakością stosowanych surowców.

Jako Dawid Szablewski, Mariusz Bogusław Andrzejak i Andrzej Roman Szablewski, wspólnicy spółki, zobowiązujemy się do ciągłego rozwoju i doskonalenia naszych umiejętności. Wierzymy, że solidne podstawy to klucz do sukcesu zarówno w budownictwie, jak i w biznesie. Nasze zaangażowanie w każdy projekt jest odzwierciedleniem naszej misji – choć nie została ona sformułowana w oficjalnych dokumentach, jest wyraźnie widoczna w jakości naszych prac i zadowoleniu klientów.

Nasza firma może być młoda, ale jesteśmy dumni z tego, co już osiągnęliśmy i z niecierpliwością patrzymy w przyszłość, gotowi na nowe wyzwania i możliwości. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszemu profesjonalizmowi i doświadczeniu. Razem możemy budować drogi, które połączą ludzi, marzenia i miejsca.

ZAKŁAD ROBÓT DROGOWYCH DAW-BUD ANDRZEJAK SPÓŁKA JAWNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna budownictwo / architektura / geodezja inżynieria / technologia / technika logistyka / spedycja / transport motoryzacja

Oferty pracy ZAKŁAD ROBÓT DROGOWYCH DAW-BUD ANDRZEJAK SPÓŁKA JAWNA

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAKŁAD ROBÓT DROGOWYCH DAW-BUD ANDRZEJAK SPÓŁKA JAWNA

  • Brukarz

    ZAKŁAD ROBÓT DROGOWYCH DAW-BUD ANDRZEJAK SPÓŁKA JAWNA
    • Przybysławice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Architekt / asystent architekta

    PL+ SP. Z O.O.
    • Poznań
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Pracownik ogólnobudowlany

    Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego Sp. z o.o.
    • Głogów
    Dodana
  • GLECIARZ - BETONIARZ

    Lugra Sp. z o.o.
    • Niemcy
    Polecana
    Dodana

Mapa ZAKŁAD ROBÓT DROGOWYCH DAW-BUD ANDRZEJAK SPÓŁKA JAWNA

Siedziba główna w Przybysławicach

ZAKŁAD ROBÓT DROGOWYCH DAW-BUD ANDRZEJAK SPÓŁKA JAWNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Ostrów Wielkopolski
  3. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca ZAKŁAD ROBÓT DROGOWYCH DAW-BUD ANDRZEJAK SPÓŁKA JAWNA - oferty archiwalne

  • Kierownik budowy dróg

    • 5 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Wykształcenie średnie lub wyższe
      Min. 1 rok doświadczenia na ww stanowisku
      Osoba z uprawnieniami budowlanymi lub w trakcie ich nabywania;

      Nadzóri bieżąca kontrola jakości i terminowości robót drogowych,
      Rozliczanie budowy
      Koordynowanie pracy pracowników

      1 zmiana
      wynagrodzenie: od 5000 zł brutto
      praca na terenie Powiatu Ostrowskiego

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, budowlane
      • Uprawnienia: uprawnienia budowlane, kierowanie budową oraz zespołem pracowniczym

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną