Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - SKLEPY FIRMOWE Stanisław Szelągiewicz

Oferty pracy SKLEPY FIRMOWE Stanisław Szelągiewicz

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

SPRZEDAWCA W SKLEPIE OGRODNICZYM
Zawód: sprzedawca   |  Rodzaj: umowa o pracę
Pasłęk
Szczegóły
Zakres obowiązków
praca w sklepie ogrodniczym
Wymagania
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
SPRZEDAWCA INTERNETOWY
Pasłęk
Szczegóły
sprzedaz internetowa , obsł, klienta
Wymagania
Wykształcenia:
średnie zawodowe 4-letnie, ekonomiczne
Uprawnienia:
obsługa komputera
doświadczenie w kadrach i w księgowości
NIE
POMOC KSIEGOWEJ
Zawód: księgowy   |  Rodzaj: umowa o pracę
Pasłęk
Szczegóły
obsl. dokumentacji pracowniczej , sporządzanie umów o prace , świadectw pracy , wyliczanie urlopów wypoczynkowych , przygotowywanie dokuemtow dla biura księgowego
Wymagania
NIE

Adres

ul. Bohaterów Westerplatte 1
14-400 Pasłęk
województwo warmińsko-mazurskie
powiat elbląski
gmina Pasłęk

Dodatkowe informacje

NIP: 5780021806
REGON: 170186688

Profil działalności:

  • 47.71.Z - Sprzedaż detaliczna odzieży prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 47.91.Z - Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet
  • 68.20.Z - Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej: 04-11-1993
Status indywidualnej działalności gospodarczej: Aktywny
Źródło: GUS, CEIDG

Pracodawcy z miasta Pasłęk

Popularni pracodawcy z województwa: Warmińsko-Mazurskie

Hr Quality
Telbridge
Na czarter
Work Service
ODN SWP
INM Sp.  z o.o.
OROCON PL
W-MOSG