Czy to Twoja firma?

Zakład Piekarsko Ciastkarski DANA, Danuta i Ryszard Szypowscy, Spółka Jawna praca

Ozorków
Zakład Piekarsko Ciastkarski DANA, Danuta i Ryszard Szypowscy, Spółka Jawna najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Piekarz Ozorków
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Zakład Piekarsko Ciastkarski DANA, Danuta i Ryszard Szypowscy, Spółka Jawna

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakład Piekarsko Ciastkarski DANA, Danuta i Ryszard Szypowscy, Spółka Jawna

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Zakład Piekarsko Ciastkarski DANA, Danuta i Ryszard Szypowscy, Spółka Jawna - oferty archiwalne

  • Piekarz stołowy

    Zakład Piekarsko Ciastkarski DANA, Danuta i Ryszard Szypowscy, Spółka Jawna
    • Ozorków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 4 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      praca na stanowisku piekarza

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
      • Inne wymagania: [Inne] : wymagana praktyka w obsłudze maszyn i urządzeń piekarskich

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Ozorkowie