Czy to Twoja firma?

Adex Cosmetics & Pharma praca

Nowa Wieś
Adex Cosmetics & Pharma najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy praca fizyczna

Oferty pracy Adex Cosmetics & Pharma

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Adex Cosmetics & Pharma

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Adex Cosmetics & Pharma poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Adex Cosmetics & Pharma - oferty archiwalne

  • Operator maszyn produkcja kosmetyków

    Adex Cosmetics & Pharma
    • Nowa Wieś
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa i utrzymanie w ruchu maszyn i urządzeń wykorzystywanych w produkcji kosmetyków, prowadzenie dokumentacji zgodnej z wymaganiami firmy, raportowanie z przebiegu operacji do przełożonych, stałe monitorowanie procesu produkcji zgodnie z obowiązującymi standardami, po wdrożeniu przezbrajanie i regulacja maszyn oraz udział w działaniach usprawnieniowych, ścisła współpraca z kierownikiem produkcji i działem kontroli jakości

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Mile widziane, ale nie wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku. Zastanawiasz się czy to stanowisko jest dla Ciebie? Jeżeli jesteś osobą: Energiczną, lubiącą dynamiczne środowisko pracy, Zaangażowaną w wykonywane obowiązki, skrupulatną i konsekwentną, Komunikatywną i potrafiącą współpracować w zespole, O doskonałej organizacji czasu pracy, Chętnie i z łatwością przyswajającą sobie nową wiedzę, Odznaczającą się wysoką kulturą osobistą i ceniącą dobrą atmosferę w pracy ... nie zastanawiaj się i DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU! Nie masz doświadczenia na podobnym stanowisku ale uważasz, że masz predyspozycje do tego zawodu? Nie ma problemu. Gwarantujemy wdrożenie do pracy i niezbędne szkolenia, a także wsparcie doświadczonych pracowników. Jesteś zainteresowany tą pracą? Jeśli tak, cieszymy się! Masz pytania? Zadzwoń. Chętnie z Tobą porozmawiamy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 000 - 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Specjalisty ds. zakupów opakowań

    • Nowa Wieś

      Utrzymywanie i rozszerzanie współpracy z dotychczasowymi dostawcami oraz pozyskiwanie nowych. Prowadzenie dokumentacji zgodnej z wymaganiami firmy. Prowadzenie i nadzorowanie zamówień komponentów opakowaniowych. Omawianie warunków współpracy oraz negocjowanie cen z dostawcami. Stałe monitorowanie trendów panujących na rynku. Ścisła współpraca z działem sprzedaży oraz działem badań i rozwoju. Przygotowywanie wzorów opakowaniowych zgodnych ze specyfikacją projektów. Uczestnictwo w spotkaniach biznesowych z dostawcami.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Mile widziana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie. Zastanawiasz się czy to stanowisko jest dla Ciebie? Jeżeli jesteś osobą: Energiczną, lubiącą dynamiczne środowisko pracy, zaangażowaną w wykonywane obowiązki, skrupulatną i konsekwentną, komunikatywną i otwartą na nowych ludzi, potrafiącą współpracować w zespole i pod presją czasu, o doskonałej organizacji czasu pracy, chętnie i z łatwością przyswajającą sobie nową wiedzę, odznaczającą się wysoką kulturą osobistą, ceniącą dobrą atmosferę w pracy i pyszną kawę. A ponadto: Nie boisz się tabel, swobodnie posługujesz się programami z pakietu Microsoft Office, umiesz przeprowadzać analizy cenowe, interesujesz się trendami opakowaniowymi w świecie kosmetyków. ... nie zastanawiaj się i DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU! Spełniasz podane wymagania i jesteś zainteresowany tą pracą ? Jeśli tak, cieszymy się! Prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych: CV oraz list motywacyjny. Masz pytania? Zadzwoń. Chętnie z Tobą porozmawiamy.

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: jw.

Pracodawcy w Nowej Wsi