Czy to Twoja firma?

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mikołowie praca

Mikołów
Działalność obiektów sportowych
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mikołowie najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ratownik Mikołów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mikołowie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mikołowie

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mikołowie - oferty archiwalne

  • Sprzątacz/ka

    Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mikołowie
    • Mikołów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prace związane z utrzymaniem czystości i porządku wokół i w obiekcie

      OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:
      Pierwsza umowa o pracę na czas określony do 6 m-cy
      MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:
      Mikołów
      PRACA W DNIACH I GODZINACH:
      pn - nd, III zmiany: 6.00 - 14.00, 14.00 - 22.00, 22.00 - 6.00, równoważny system pracy

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: Wykształcenie minimum podstawowe, co najmniej dwu letni staż pracy na danym stanowisku.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 3 750 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik zaplecza sportowego/konserwator

    • Mikołów

      - Drobne prace remontowo - konserwatorskie,
      - prace porządkowe wokół i w obiekcie

      Pierwsza umowa o pracę na czas na czas określony do 6 m-cy
      Mikołów
      pn - nd, II zmiany: 6.00 -14.00, 14.00 - 22.00, równoważny system pracy

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: Wykształcenie min. zawodowe (dowolne), co najmniej dwu letni staż pracy na danym lub podobnym stanowisku, mile widziane uprawnienia elektryczne do 1 kv, palacza CO, spawalnicze.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 do 4 300 PLN

Pracodawcy w Mikołowie