Czy to Twoja firma?

Usługi Remontowo-Wykończeniowe Rafał Stawiarski praca

Lubawa
Usługi Remontowo-Wykończeniowe Rafał Stawiarski najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Technolog Lubawa
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Usługi Remontowo-Wykończeniowe Rafał Stawiarski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Usługi Remontowo-Wykończeniowe Rafał Stawiarski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Quality Technicans - Technik/ Kontroler Jakości

    Shannon Precision Engineering Limited
    • Irlandia
    • umowa o pracę
    • 12 250-14 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Spawacz

    STABAR Sp. z o.o.
    • Niemcy
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Spawacz

    Humanus Personalservice GmbH
    • Niemcy
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • 12 000-16 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

Praca Usługi Remontowo-Wykończeniowe Rafał Stawiarski - oferty archiwalne

  • Pracownik robót wykończeniowych

    Usługi Remontowo-Wykończeniowe Rafał Stawiarski
    • Lubawa
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prace wykończeniowe pomieszczeń budowlanych, montaż stolarki okiennej i drzwiowej

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Umiejętności w pracach wykończeniowych budynków.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: w zależności od kwalifikacji i doświadczenia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Lubawie