Czy to Twoja firma?

PLASTMET sp. z o.o. spółka komandytowa praca

Lubasz

Od ponad trzech dekad jesteśmy dumni, że możemy być częścią Waszego codziennego życia i pracy. Nasza historia zaczęła się w 1989 roku w malowniczym Lubaszu, skąd wyruszyliśmy, by podbić europejski rynek mebli ze stali nierdzewnej. Dziś, jako uznany gigant w branży, nieustannie dążymy do perfekcji, tworząc produkty, które z dumą oddajemy w ręce naszych klientów.

Nasza oferta to nie tylko meble gastronomiczne, ale również nowoczesne ogrodzenia frontowe, które są wynikiem naszej pasji do innowacji i nieustannego poszukiwania lepszych rozwiązań. W każdym projekcie kierujemy się empatią i szacunkiem, co pozwala nam tworzyć produkty, które służą dobru wszystkich. Duch przedsiębiorczości, motywacja i odwaga to wartości, które napędzają nas każdego dnia do bycia lepszymi.

Jesteśmy dumni, że możemy powiedzieć, iż nasze produkty są cenione nie tylko w Polsce, ale także w Niemczech, Szwecji, Austrii i Szwajcarii. To dowód na to, że bezkompromisowa jakość, na którą stawiamy, jest doceniana na całym świecie. Specjalizacja w meblach ze stali nierdzewnej i innowacyjne rozwiązania w projektowaniu ogrodzeń to nasze konkurencyjne atuty, które wyróżniają nas na rynku.

W Plastmet nieustannie podnosimy jakość i trwałość naszych produktów. Dzięki zastosowaniu najnowszych maszyn sterowanych komputerowo, nasza produkcja jest na najwyższym poziomie. Projektowanie i produkcja wyrobów, a także montaż u nabywcy, to usługi, które realizujemy z myślą o pełnym zadowoleniu klientów.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych partnerów, którzy każdego dnia przekonują się, że wybór Plastmet to gwarancja jakości, trwałości i stylu. Razem możemy tworzyć przestrzenie, które będą inspirować i służyć przez lata.

PLASTMET Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy inżynieria / technologia / technika produkcja / przemysł media / pr / reklama / marketing inne

Oferty pracy PLASTMET Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PLASTMET Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

PLASTMET Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PLASTMET Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa - oferty archiwalne

  • ADMINISTRATOR SPRZEDAŻY

    PLASTMET Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
    • Lubasz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Informacje podstawowe

      Miejsce pracy: CHROBREGO 1, 64-720 Lubasz, powiat: czarnkowsko-trzcianecki, woj: wielkopolskie

      Zakres obowiązków: - realizacja planów sprzedażowych,- działania w zakresie fakturowania, - działania w zakresie reklamacji, - tworzenie i relizacja planów sprzedażowych, - budowanie i podtrzymywanie długofalowych relacji biznesowych,- współtworzenie strategii sprzedażowych,- budowa i aktualizacja produkowanego asortymentu, - monitorowanie rynku i działań konkurencji w celu rekomendowania zmian w produktach oraz strategii działań handlowych,- uczestniczenie w targach,- dbanie o pozytywny wizerunek firmy,

      Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

      Wymiar etatu: 1

      Zmianowość: jedna zmiana

      Liczba godzin w tygodniu: 40

      Liczba godzin w miesiącu: 160

      Wynagrodzenie brutto: od 5 600 PLN

      System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

      Zapewnienie wyżywienia: NIE

      Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

      Zatrudnienie od zaraz: TAK

      Data rozpoczęcia: 21.10.2023

      Wymagania konieczne

      Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

      Języki: niemiecki, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

      Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, umiejętność obsługi komputera

      Pozostałe wymagania

      Inne wymagania: - wykształcenie minimum średnie,- mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy,- mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego,- pozostałe warunki pracy i płacy do uzgodnienia w zależności od kwalifikacji oraz doświadczenia zawodowego kandydata,

      Pracodawca

      Nazwa: PLASTMET

      Adres: CHROBREGO 1, 64-720 Lubasz, powiat: czarnkowsko-trzcianecki, woj: wielkopolskie

      Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach

      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

      Język aplikacji: polski

      Wymagane dokumenty: - CV,- skierowanie

      ADMINISTRATOR SPRZEDAŻY

  • Specjalista do spraw sprzedaży krajowej

    • Lubasz
    • 3 500 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      - kontakt z klientami,
      - przyjmowanie zamówień,
      - opracowywanie ofert,
      - wystawianie zleceń produkcyjnych,
      - wystawianie faktur itp.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: Szkolenie - nowoczesne techniki sprzedaży
      • Inne wymagania: wykształcenie min. średnie, praktyczna znajomość technik sprzedaży

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Specjalista do spraw sprzedaży zagranicznej

    • Lubasz