Czy to Twoja firma?

ORGANIKA-CAR S.A. praca

Łódź

Jesteśmy ORGANIKA-CAR S.A., dumnym liderem w produkcji chemii motoryzacyjnej w naszym pięknym kraju, z sercem działalności pulsującym w Łodzi. Nasza historia to opowieść o innowacji i tradycji, która zaczęła się w 1903 roku. Przez dekady, jako Łódzkie Zakłady Chemiczne, tworzyliśmy produkty, które definiowały jakość i zaufanie w branży - od pierwszego polskiego płynu hamulcowego R-3 w latach 50., po płyny hydrauliczne, hamulcowe, aż po płyny do spryskiwaczy i autokosmetyki w kolejnych dekadach.

Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży płynów eksploatacyjnych, olejów i smarów do samochodów oraz kosmetyków samochodowych, które są synonimem niezawodności i innowacji. Nasze produkty są wytworem pasji i zaangażowania, a ich wysoka jakość jest wynikiem wykorzystania najlepszych materiałów oraz ciągłego doskonalenia w naszych laboratoriach badawczych.

Z dumą oferujemy nasz pełny asortyment w sklepie internetowym, umożliwiając łatwy dostęp do naszych produktów. Jesteśmy świadomi, że nasza droga nie zawsze była usłana różami. W lipcu 2023 roku, z bólem serca, musieliśmy złożyć wniosek o upadłość. To był trudny moment dla nas wszystkich, ale niezachwiana jest nasza determinacja, by walczyć i dążyć do odnowienia zaufania naszych klientów oraz powrotu na ścieżkę sukcesu.

W ORGANIKA-CAR S.A. jesteśmy więcej niż firmą - jesteśmy rodziną, która dzieli wspólne wartości i wizję. Choć obecnie stawiamy czoła wyzwaniom, pozostajemy oddani naszej misji dostarczania produktów najwyższej jakości i nieustannie szukamy dróg, by być lepszymi dla naszych klientów, środowiska i społeczności, w której żyjemy i pracujemy. Razem, z optymizmem patrzymy w przyszłość.

ORGANIKA-CAR S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna magazyn księgowość / ekonomia

Oferty pracy ORGANIKA-CAR S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ORGANIKA-CAR S.A.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ORGANIKA-CAR S.A.

Siedziba główna

ORGANIKA-CAR S.A. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ORGANIKA-CAR S.A. - oferty archiwalne

  • Pracownik magazynowy

    ORGANIKA-CAR S.A.
    • Łódź
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - przyjmowanie, kompletowanie i wydawanie surowców, towarów i wyrobów
      - magazynowanie surowców, towarw i wyrobów gotowych zgodnie z normami
      - utrzymywanie zgodności stanów magazynowych ze skanami kartotekowymi
      - uzupełnianie stosownych raportów związanych z pracą magazynu
      - nadzór nad bezpieczeństwem powierzonych surowcw, towarów i wyrobów
      - utrzymanie właściwego stanu technicznego powierzonych środków

      - praca w godz. 06:00 - 14:00 / 14:00 - 22:00

      - po okresie próbnym Pracodawca przewiduje umowę na czas określony

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: wymagany staż pracy 1 rok umiejętność obsługi wózka widłowego (wysoki skład) zaświadczenie kwalifikacyjne UDT umiejętność pracy w grupie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 600 - 3 700 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + 10% dodatku po okresie próbnym
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Operator urządzeń dozująco - pakujących

    • Łódź

      - konfekcjonowanie płynów i kosmetyków samochodowych, chemii gospodarczej
      - obsługa urządzeń rozlewczych
      - transport ręczny 15 - 20 kg

      - po okresie próbnym Pracodawca przewiduje umowę o pracę na czas określony

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Możliwość przyuczenia
      • Inne wymagania: - predyspozycje do pracy w grupie ( taśma )

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 300 - 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + 10% dodatek po okresie próbnym
  • Księgowa /y

    • Łódź

      - księgowanie dokumentów finansowych
      - prowadzenie rejestru i kontrola środków trwałych
      - rozliczanie delegacji pracowników oraz innych wydatków pracowniczych
      - przygotowywanie przelewów
      - prowadzenie czynności związanych z zamknięciem miesiąca
      - bieżąca analiza należności, uzgadnianie sald, wyjaśnianie różnic oraz niezgodności faktur, płatności

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: staż pracy: 2-3 lata znajomość prawa podatkowego oraz rachunkowego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: +10% dodatek po okresie próbnym

Pracodawcy w Łodzi