Czy to Twoja firma?

JAN KOLIS CUKIERNIA DŁUGOSZ - DUDA praca

Lipce Reymontowskie
JAN KOLIS CUKIERNIA DŁUGOSZ - DUDA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy JAN KOLIS CUKIERNIA DŁUGOSZ - DUDA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca JAN KOLIS CUKIERNIA DŁUGOSZ - DUDA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca JAN KOLIS CUKIERNIA DŁUGOSZ - DUDA - oferty archiwalne

  • Pomoc księgowej

    JAN KOLIS CUKIERNIA DŁUGOSZ - DUDA
    • Lipce Reymontowskie
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      - pomoc w wydawaniu towaru
      - pomoc w prowadzeniu dokumentacji pracowników (w tym pracowników z Ukrainy)
      - poszukiwanie nowych kontrahentów

      Wymagania

      • Uprawnienia: obsługa komputera
      • Inne wymagania: Znajomość programu do fakturowania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: GODZINY PRACY: 04:00-08:00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną