Czy to Twoja firma?

CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH praca

Lidzbark
CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH - oferty archiwalne

  • Pracownik biurowy- podinspektor ds. finansowo- płacowych

    CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH
    • Lidzbark
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Naliczanie jednorazowego dodatku dla nauczycieli, sporządzanie list wypłat, rozliczanie zasiłków chorobowych, macierzyńskich, opiekuńczych, sporządzanie RP7, zgłaszanie i wyrejestrowywanie do ZUS, potrącenia komornicze (Nabór w formie konkursu na wolne stanowisko urzędnicze- dokumenty do wglądu w CUW. Termin składania dokumentów do 27.07.2022)

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: kadry i płace
      • Inne wymagania: Doświadczenie związane z obsługa finansową nauczycieli, pracowników administracji i obsługi

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik biurowy- pomoc administracyjna

    • Lidzbark
    • część etatu

      Zakres czynności polegający na pomocy dotyczącej sieci komputerowej w jednostce, obsługa BIP, znajomość oprogramowania EXCEL, WINDOWS

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), informatyczne, kierunek: Informatyka
      • Inne wymagania: Znajomość przepisów RODO, znajomość oprogramowania w jednostkach samorządowych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 505 PLN

Pracodawcy w Lidzbarku