INTEGRAL-Energia sp. z o.o. sp.k

Czy to Twoja firma?

INTEGRAL-Energia sp. z o.o. sp.k praca

Łęki

Witaj! Jesteśmy Integral-Energia, Twoim przewodnikiem po świecie nowoczesnych rozwiązań energetycznych. Nasza pasja to fotowoltaika i wszystko, co związane z ekologicznym i efektywnym wykorzystaniem energii. Znajdziesz nas w malowniczym Łękach, gdzie każdego dnia pracujemy nad tym, aby dostarczać naszym klientom najwyższej jakości instalacje fotowoltaiczne, ładowarki do samochodów elektrycznych, folie grzewcze, magazyny energii oraz pompy ciepła do centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej.

Nasza oferta to nie tylko produkty. To przede wszystkim usługi, które obejmują audyt, projektowanie, montaż instalacji oraz wsparcie powykonawcze. Dbamy o to, aby każdy element systemu działał bez zarzutu, dlatego oferujemy również monitorowanie pracy instalacji. Rozumiemy, że świat technologii może być skomplikowany, dlatego stawiamy na jasną komunikację i dostosowujemy nasze rozwiązania do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

W naszej pracy kierujemy się prostą zasadą – chcemy, aby korzystanie z odnawialnych źródeł energii było proste, efektywne i dostępne dla każdego. Wierzymy, że nasze zaangażowanie w rozwój zrównoważonych technologii przyczynia się do budowania lepszej przyszłości dla nas wszystkich.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już dziś cieszą się niezależnością energetyczną i mniejszymi rachunkami za prąd. Razem możemy więcej – stwórzmy zieloną energię przyszłości!

INTEGRAL-Energia sp. z o.o. sp.k najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Doradca Łęki
- w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt

Oferty pracy INTEGRAL-Energia sp. z o.o. sp.k

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca INTEGRAL-Energia sp. z o.o. sp.k

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa INTEGRAL-Energia sp. z o.o. sp.k

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Kraków

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca INTEGRAL-Energia sp. z o.o. sp.k - oferty archiwalne

  • Doradca Handlowy Fotowoltaika

    • Łęki
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • INTEGRAL-Energia sp. z o.o. sp.k to firma zajmująca się dostarczaniem oraz montażem zestawów fotowoltaicznych u osób prywatnych, w gospodarstwach rolniczych i firmach.

      Dobro i Satysfakcja klienta jest u Nas na pierwszym miejscu.

      Szukamy Partnerów, którzy chcą zdobywać wiedzę, nabywać nowe umiejętności sprzedażowe, oraz chcą sami decydować o godzinach w których będą pracować.

      Jeśli dla Ciebie to również ważne, to ta współpraca jest właśnie dla Ciebie!

      Zakres obowiązków

      • Sprzedaż rozwiązań fotowoltaicznych Naszej firmy klientom indywidualnym i firmom
      • Doradztwo i dopasowanie oferty sprzedażowej
      • Profesjonalne reprezentowanie Firmy u klienta

      Wymagania

      Chcemy, aby Nasz Partner cechował się kreatywnością, samodzielnością, dobrą organizacją pracy, zdeterminowaniem na osiągnięcie sukcesu oraz aby dbał o kontakt z klientem.

      Nie wymagamy wieloletniego doświadczenia, jednak jeśli je posiadasz będzie to dla Nas dodatkowy atut.

      Mile widziane będzie posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B, oraz własnego samochodu.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie prowizyjne
      • Umowę o pracę/ zlecenie/ B2B
      • Wsparcie sprzedażowe
      • Wysokie zarobki + prowizje
      • Współpracę na zasadach Partnerskich
      • Dużą samodzielność w działaniu
      • Przejrzyste warunki współpracy
      • Terminowe i profesjonalne realizowanie Twoich zamówień