Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Kisielicach praca

Kisielice
Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Kisielicach najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna administracja biurowa / praca biurowa logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Kisielicach

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Kisielicach

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Kisielicach poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Kisielicach - oferty archiwalne

  • Robotnik gospodarczy

    Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Kisielicach
    • Kisielice
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Sprzatanie ulic

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 22,8 do 22,8 PLN

Pracodawcy w Kisielicach