Czy to Twoja firma?

H 500 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ G 540 SPÓŁKA KOMANDYTOWO - AKCYJNA praca

Kisielice
H 500 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ G 540 SPÓŁKA KOMANDYTOWO - AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Kisielice
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy H 500 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ G 540 SPÓŁKA KOMANDYTOWO - AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca H 500 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ G 540 SPÓŁKA KOMANDYTOWO - AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca H 500 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ G 540 SPÓŁKA KOMANDYTOWO - AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Sprzedawca na dziale mięsnym

    H 500 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ G 540 SPÓŁKA KOMANDYTOWO - AKCYJNA
    • Kisielice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      profesjonaln obsługa Klienta na dziale mięsnym, obsługa maszyn do krojenia, pieca do wypieku pieczywa, dbałość o prawidłową jakość ekspozycji towarów,
      czystość na dziale mięsnym,

      Wymagania

      • Uprawnienia: Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
      • Inne wymagania: Praca w POLO MARKET w Kisielicach. Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem. Kontakt osobisty, telefoniczny lub email: katarzyna.sieczkowska@polomarket.pl

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Zapewnimy Ci miejsce pracy, które zapewnia: stabilne zatrudnienie- umowa o pracę, pierwsza na 6 mies
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Kisielice

      obsługa klientów przy ladzie mięsnej, obsługa pieca i wypiek pieczywa, dbanie o prawidłową jakość i ekspozycję towarów, dbanie o czystość w miejscu pracy.

      Wymagania

      • Uprawnienia: Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych, badania sanepidowskie

      Oferujemy

Pracodawcy w Kisielicach