Czy to Twoja firma?

ZAKŁAD USŁUG BUDOWLANYCH DACHPOL SŁAWOMIR GRUSIECKI praca

Kielce
Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane.
ZAKŁAD USŁUG BUDOWLANYCH DACHPOL SŁAWOMIR GRUSIECKI najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Kielce
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy ZAKŁAD USŁUG BUDOWLANYCH DACHPOL SŁAWOMIR GRUSIECKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAKŁAD USŁUG BUDOWLANYCH DACHPOL SŁAWOMIR GRUSIECKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca ZAKŁAD USŁUG BUDOWLANYCH DACHPOL SŁAWOMIR GRUSIECKI - oferty archiwalne

  • Pomocniczy robotnik budowlany

    ZAKŁAD USŁUG BUDOWLANYCH DACHPOL SŁAWOMIR GRUSIECKI
    • Kielce
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      w/g stanowiska

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku/roboty budowlane. praca jako pomocnik w ekipie pracowników budowlanych, praca głównie na dachach płaskich. Miejsce pracy: Kielce i woj. świętokrzyskie oraz teren kraju.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 do 4 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie w zależności od doświadczenia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kielcach