Czy to Twoja firma?

POWIATOWE CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH praca

Kąty Wrocławskie
POWIATOWE CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie hr / kadry

Oferty pracy POWIATOWE CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca POWIATOWE CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH

POWIATOWE CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca POWIATOWE CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH - oferty archiwalne

  • Inspektor ds. kadr

    POWIATOWE CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH
    • Kąty Wrocławskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 4 500 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      1) sporządzanie dokumentów z zakresu prawa pracy związanych z zatrudnieniem pracownika, rozwiązaniem umowy o pracę i wszelkich spraw związanych z przebiegiem pracy zawodowej,
      2) prowadzenie dokumentacji w sprawach związanych ze stosunkiem pracy oraz akt osobowych pracowników zgodnie z wymogami prawa,
      3) naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie listy płac,
      4) prowadzenie spraw z zakresu ubezpieczeń społecznych i podatkowych,
      5) prowadzenie ewidencji czasu pracy i sporządzanie miesięcznych harmonogramów czasu pracy,
      6) prowadzenie rejestru Zarządzeń,
      7) przygotowywanie niezbędnych sprawozdań związanych z funkcjonowaniem Centrum,
      8) prowadzenie spraw związanych z ZFSS,
      9) prowadzenie rejestru skarg i wniosków,
      10) archiwizacja dokumentów,
      Praca w godz.: 7:00-15:00.
      Oferta dostępna w sali E.
      Kontakt z pracodawcą - tel.: 71 316 66 42, e-mail: sekretariat@pcus.pl

      Rekrutacja prowadzona w formie konkursu. Szczegółowe dane dotyczące wymagtanych dokumentów i sposobu złożenia oferty znajdują się na stronie:

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie: wyższe, preferowane kierunkowe lub pokrewne (zarządzanie kadrami, ekonomia administracja) i 2 lata pracy lub: średnie i minimum 4 lata pracy, staż pracy pożądany na stanowisku ściśle związanym z kadrami i płacami, umiejętność-specjalność: kadry i płace

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kątach Wrocławskich