Czy to Twoja firma?

Usługi Transportowe, Ziemne Melioracyjne i Ogólnobudowlane Henryk Czarnowski praca

Kalisz
Usługi Transportowe, Ziemne Melioracyjne i Ogólnobudowlane Henryk Czarnowski najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Usługi Transportowe, Ziemne Melioracyjne i Ogólnobudowlane Henryk Czarnowski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Usługi Transportowe, Ziemne Melioracyjne i Ogólnobudowlane Henryk Czarnowski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Usługi Transportowe, Ziemne Melioracyjne i Ogólnobudowlane Henryk Czarnowski poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Usługi Transportowe, Ziemne Melioracyjne i Ogólnobudowlane Henryk Czarnowski - oferty archiwalne

  • Kierowca kat.c+e

    Usługi Transportowe, Ziemne Melioracyjne i Ogólnobudowlane Henryk Czarnowski
    • Kalisz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wymagania

      • Inne wymagania: - MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kierownik robót drogowych / kierownik budowy

    • Kalisz

      Opis stanowiska:
      - Kierowanie procesem budowlanym,
      - Nadzór nad jakością i terminowością realizacji,
      - Realizacja robót zgodnie z Dokumentacją Techniczną,
      - Koordynowanie pracy brygad i sprzętu,
      - Prowadzenie dokumentacji budowy.

      - Zatrudnienie na podstawie Umowy o pracę,
      - Stabilne zatrudnienie w bardzo prężnie rozwijającej się firmie,
      - Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do posiadanych umiejętności,
      - Przyjazną atmosferę w zgranym zespole,
      - Perspektywę dalszego rozwoju zawodowego i długoterminowej współpracy,
      - Niezbędne do wykonywania pracy narzędzia.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: uprawnienia budowlane
      • Inne wymagania: - samodzielność i sprawność w działaniu, - umiejetność pracy pod presją czasu, - uprawnienia do kierowania robotami drogowymi bez ograniczeń, w specjalności inżynieryjnej drogowej bez ograniczeń, - mile widziane uprawnienia w specjalności inżynieryjnej mostowej.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN