Czy to Twoja firma?

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej praca

Kąkolewnica
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Opiekun Kąkolewnica
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Praca Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej - oferty archiwalne

  • Opiekun osoby starszej

    Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
    • Kąkolewnica
    • umowa o pracę
    • 1 250 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Usługi opiekuńcze mogą obejmować:
      - Pomoc w zaspokajaniu codziennych potrzeb życiowych tj. pomoc w dokonywaniu zakupów i dostarczania ich podopiecznemu, dostarczanie lub przygotowanie posiłków, w przypadku ograniczonej sprawności podopiecznego nakarmienie i podanie napoju, pomoc w uiszczaniu opłat i należności.
      - Czynności związane z utrzymaniem higieny osobistej podopiecznego tj. toaleta całego ciała, pielęgnacja jamy ustnej, pielęgnacja rąk i stóp, pielęgnacja włosów, pomoc przy załatwianiu potrzeb fizjologicznych, a w razie potrzeby zabezpieczeniew pieluchomajtki, przebieranie w czystą odzież, posłanie łóżka, zmiana pościeli, zapobieganie odleżynom.
      - Czynności związane z utrzymaniem higieny otoczenia: wietrzenie pomieszczeń, wycieranie kurzu, mycie podłóg,

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, empatia, bardzo dobra organizacja pracy własnej
      • Inne wymagania: [Umiejętność 2] : stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku opiekuna, - wysoka kultura osobista, - nieposzlakowana opinia [Umiejętność 1] : sumienność, rzetelność, samodzielność, dyskrecja, umiejętność skutecznego komunikowania się [Inne] : kwalifikacje zawodowe stosowne do opisu stanowiska, np. posiadanie uprawnień do wykonywania zawodu pielęgniarki, asystenta osoby niepełnosprawnej, opiekunki środowiskowej, opiekuna medycznego, ukończony kurs dla opiekunów osób starszych i niepełnosprawnych lub w przypadku braku kwalifikacji zawodowych doświadczenie w pracy z osobami przewlekle chorymi, starszymi i niepełnosprawnymi.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 250 PLN