Czy to Twoja firma?

FREE FINANCE Doradcy Finansowi - Dariusz Bury praca

Jawor
Działalność wspomagająca usługi finansowe (placówka) bankowa
FREE FINANCE Doradcy Finansowi - Dariusz Bury najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Doradca Jawor
- w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt

Oferty pracy FREE FINANCE Doradcy Finansowi - Dariusz Bury

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FREE FINANCE Doradcy Finansowi - Dariusz Bury

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca FREE FINANCE Doradcy Finansowi - Dariusz Bury - oferty archiwalne

  • Koordynator/doradca klienta w zespole placówek bankowych fśw

    FREE FINANCE Doradcy Finansowi - Dariusz Bury
    • Świebodzice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      realizacje planów sprzedażowych z zespole placówek, kompleksowa obsługa w zakresie produktów kredytowych, depozytowych i ubezpieczeniowych, kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku, aktywne pozyskiwanie klienta, rekrutacje

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie co najmniej średnie (wyższe ekonomiczne będzie dodatkowym atutem), co najmniej roczne doświadczenie sprzedaży popartego wynikami produktów w segmencie finanse, bankowość, ubezpieczenia, FMCG, telefonia, farmacja, chwilówki, mile widziane doświadczenie menedzerskie poparte sukcesami (dla koordynatora), mile widziane doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klientów poparte wymiernymi sukcesami, orientacja na osiąganie wyników i wysoka motywacja do pracy, umiejętność identyfikowania potrzeb i oczekiwań klienta, umiejętność nawiąywania kontaktów i budowania długotrwałych relacji z klientami, pełna dyspozycyjność, doświadczenie w branży finansowej będzie dodatkowym atutem, posiadanie prawa jazdy kat. B i mobilność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 400 - 4 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: prowizja uzależniona od wielkości sprzedaży (ile sprzedaż tyle zarobisz)
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Doradca klienta

    • Jawor

      Obsługa klienta w placówce finansowej.

      Wymagania

      • Uprawnienia: obsługa komputera

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia sprzedażowa

Pracodawcy w Jaworze