Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG KOMUNALNYCH sp. z o.o. praca

Hajnówka

Od ponad pół wieku, PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG KOMUNALNYCH Sp. z o.o. jest synonimem niezawodności i zaangażowania w poprawę jakości życia w polskich miastach i gminach. Nasze korzenie sięgają roku 1968, a nasza historia jest świadectwem ewolucji i dostosowania do zmieniających się potrzeb społeczności, które obsługujemy. Jesteśmy dumni z tego, że nasze usługi komunalne są nie tylko niezbędne, ale również wykonane z najwyższą starannością i odpowiedzialnością społeczną.

Nasza oferta jest kompleksowa i zróżnicowana. Zajmujemy się produkcją i dostawą wody, co jest fundamentem dla zdrowia i higieny naszych klientów. Odbiór i oczyszczanie ścieków to kolejna kluczowa usługa, która przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego i zapewnia czystość naszych rzek i jezior. Wywóz nieczystości stałych i płynnych, letnie oraz zimowe oczyszczanie miasta to działania, które utrzymują porządek i estetykę naszych wspólnych przestrzeni.

Nie ograniczamy się jednak do usług stricte komunalnych. Nasza działalność obejmuje także szeroki zakres usług budowlanych i transportowych, produkcję wyrobów betonowych, budowlanych, stolarskich oraz świadczenie usług ekip remontowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie oferować kompleksowe rozwiązania dla naszych klientów – zarówno indywidualnych, jak i biznesowych.

Jako jedna z wiodących firm w Polsce w zakresie odbioru, zagospodarowania oraz przetwarzania odpadów komunalnych, jesteśmy świadomi naszej roli w tworzeniu zrównoważonej przyszłości. Nasze składowisko odpadów jest dostosowane do wszystkich aktualnie obowiązujących wymagań prawnych, co świadczy o naszym zaangażowaniu w zapewnienie bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

Mimo braku danych o naszej misji i wartościach, codziennie dajemy z siebie wszystko, aby nasze działania były odzwierciedleniem najwyższych standardów etycznych i profesjonalnych. Jesteśmy firmą, której właścicielem jest Gmina Ropczyce, a nasz kapitał wynosi 7 milionów złotych, co stanowi solidną podstawę dla naszej stabilności finansowej i możliwości inwestycyjnych.

Nasze siedziby w Ropczycach, Bytkowie oraz Ciechanowie są sercem operacyjnym, z którego koordynujemy nasze działania, aby każdego dnia dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy blisko ludzi, których obsługujemy, i stale dążymy do tego, aby nasze usługi były nie tylko efektywne, ale również dostępne dla wszystkich.

W Przedsiębiorstwie Usług Komunalnych Sp. z o.o. łączymy tradycję z nowoczesnością, nieustannie poszukując lepszych rozwiązań dla naszych klientów i środowiska. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszej wspólnej misji – tworzenia czystej i zdrowej przyszłości dla nas wszystkich.

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG KOMUNALNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG KOMUNALNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG KOMUNALNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG KOMUNALNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Lapy
  3. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG KOMUNALNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Ładowacz

    • Ignatki
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Ładowanie odpadów

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Hajnówce