Czy to Twoja firma?

13 Wojskowy Oddział Gospodarczy praca

Grupa
13 Wojskowy Oddział Gospodarczy najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy 13 Wojskowy Oddział Gospodarczy

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca 13 Wojskowy Oddział Gospodarczy

13 Wojskowy Oddział Gospodarczy poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca 13 Wojskowy Oddział Gospodarczy - oferty archiwalne

  • Starszy instruktor

    13 Wojskowy Oddział Gospodarczy
    • Grupa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - szkolenie słuchaczy w zakresie kategorii C, C+E
      - znajomość budowy i zasad eksploatacji przydzielonego pojazdu oraz ciągłe uzupełnianie wiedzy w tym zakresie,
      - wykonywanie obsługiwania przydzielonego sprzętu oraz jego wyposażenia,
      - wypełnianie i prowadzenie dokumentacji szkoleniowej i eksploatacyjnej dotyczącej stanowiska starszego instruktora,
      - umiejętność pracy w zespole,
      - utrzymywanie i pogłębianie aktualnej wiedzy dotyczącej przepisów ruchu drogowego oraz innych aktów prawnych związanych
      z szkoleniem, egzaminowaniem oraz uzyskiwaniem uprawnień,
      - praca fizyczna w warunkach stacjonarnych i polowych,
      - kontakt z substancjami niebezpiecznymi i szkodliwymi,

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Inne wymagania: Wykształcenie średnie 3 lata doświadczenia zawodowego, wykształcenie wyższe 1 rok doświadczenia zawodowego,- prawo jazdy kategorii B,C; preferowane C, C+E, uprawnienia instruktora nauki jazdy kategorii B, C, preferowane C+E,- udokumentowana praca w zakresie kierowania pojazdami, praca jako instruktor nauki jazdy, posiadanie aktualnego szkolenia warsztaty doskonalenia zawodowego, preferowane posiadanie szerszych uprawnień instruktorskich. Znajomość: a. Ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym. b. Ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. o kierujących pojazdami. Umowa o pracę na 1 zmianę, wynagrodzenie brutto 3200 zł/m-c+13 % premii.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Grupie