Czy to Twoja firma?

BEST CONNECTION SP. Z O.O. SP.K. praca

Gorzów Wielkopolski
BEST CONNECTION SP. Z O.O. SP.K. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
uroda / pielęgnacja / dietetyka

Oferty pracy BEST CONNECTION SP. Z O.O. SP.K.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BEST CONNECTION SP. Z O.O. SP.K.

Praca BEST CONNECTION SP. Z O.O. SP.K. - oferty archiwalne

  • Manikiurzystka

    BEST CONNECTION SP. Z O.O. SP.K.
    • Poznań
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      profesjonalna obsługa klientów, umawianie wizyt, lakierowanie paznokci według rozmaitych technik, każdorazowe wyjałowienie użytych narzędzi, dbanie o pozytywny wizerunek salonu, pedicure z elementami podologii, przedłużanie paznokci, manicure mieszany

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: DOSZKOLENIE TECHNICZNE PRZEDŁUŻANIE PAZNOKCI ŻELOWYCH, KSIĄŻECZKA SANEPIDOWSKA, CERTYFIKAT STYLIZACJA PAZNOCKI METODĄ ŻELOWĄ, kurs "Stylizacja paznokci"
      • Inne wymagania: Kurs pielęgnacji dłoni, przedłużania, modelowania i stylizacja paznokci

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 22 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto

    • Poznań

      profesjonalna obsługa klientów, umawianie wizyt, lakierowanie paznokci według rozmaitych technik , każdorazowe wyjałowienie użytych narzędzi, dbanie o pozytywny wizerunek salonu, pedicure z elementami podologii, przedłużanie paznokci, manicure mieszany

      Wymagania

      • Uprawnienia: doświadczenie - 2 lata, kurs "Stylizacja paznokci", KURS STYLIZACJI I ZDOBNICTWA PAZNOKCI, aktualna książeczka Sanepid
      • Inne wymagania: KURS PIELĘGNACJI DŁONI, PRZEDŁUŻANIA, MODELOWANIA PAZNOKCI

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto/h

Pracodawcy w Gorzowie Wielkopolskim