Czy to Twoja firma?

ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO IM. WŁADYSŁAWA STANISŁAWA REYMONTA W DOBRYSZYCACH praca

Dobryszyce

W sercu rolniczej edukacji, ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO IM. WŁADYSŁAWA STANISŁAWA REYMONTA W DOBRYSZYCACH jest bastionem wiedzy i praktyki dla przyszłych specjalistów branży. Nasza placówka edukacyjna jest dumna z bogatej oferty programów, które przygotowują młodych ludzi do kariery w dynamicznie rozwijających się sektorach związanych z rolnictwem i nie tylko.

Nasze kierunki kształcenia są starannie dobrane, aby spełniać zarówno potrzeby rynku pracy, jak i pasje naszych uczniów. Od technika architektury krajobrazu, przez technika żywienia i usług gastronomicznych, aż po technika weterynarii – każdy program jest zaprojektowany, by zapewnić solidne fundamenty teoretyczne oraz praktyczne umiejętności. Dla tych, którzy marzą o pracy związanej z nowoczesnymi technologiami, oferujemy kształcenie w zawodzie technika mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, a także technika urządzeń i systemów energetyki odnawialnej.

Jesteśmy dumni z naszej zdolności do łączenia tradycyjnych metod nauczania z innowacyjnymi rozwiązaniami. Uczniowie mają możliwość uczestniczenia w praktykach zawodowych, co umacnia ich kompetencje i daje im przewagę na rynku pracy. Nasze międzynarodowe staże zawodowe w krajach Unii Europejskiej dla uczniów z dobrymi wynikami w nauce to nie tylko szansa na zdobycie cennego doświadczenia, ale również okazja do rozwoju osobistego i zawodowego.

W Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Reymonta w Dobryszycach rozumiemy, że edukacja to coś więcej niż tylko przekazywanie wiedzy. To kreowanie przestrzeni, gdzie młodzi ludzie mogą rozwijać swoje pasje, zdobywać nowe umiejętności i kształtować przyszłość rolnictwa. Nasze zajęcia praktyczne w warsztatach szkolnych, indywidualna nauka jazdy czy możliwość zdobycia kwalifikacji BARMANA to tylko niektóre z dodatkowych atutów, które wyróżniają naszą ofertę edukacyjną.

Każdego dnia dążymy do tego, aby nasi absolwenci byli nie tylko wykwalifikowanymi specjalistami, ale również świadomymi obywatelami, gotowymi stawić czoła wyzwaniom współczesnego świata. Zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, a edukacja staje się pasją.

ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO IM. WŁADYSŁAWA STANISŁAWA REYMONTA W DOBRYSZYCACH najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia medycyna / farmacja / zdrowie inne praca fizyczna

Oferty pracy ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO IM. WŁADYSŁAWA STANISŁAWA REYMONTA W DOBRYSZYCACH

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO IM. WŁADYSŁAWA STANISŁAWA REYMONTA W DOBRYSZYCACH

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO IM. WŁADYSŁAWA STANISŁAWA REYMONTA W DOBRYSZYCACH

Siedziba główna

ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO IM. WŁADYSŁAWA STANISŁAWA REYMONTA W DOBRYSZYCACH poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO IM. WŁADYSŁAWA STANISŁAWA REYMONTA W DOBRYSZYCACH - oferty archiwalne

  • Sprzątaczka

    ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO IM. WŁADYSŁAWA STANISŁAWA REYMONTA W DOBRYSZYCACH
    • Dobryszyce
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Sprzątanie pomieszczeń

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Psycholog

    • część etatu
    • 2 000 zł / mies.

      Działania diagnozujące trudności w nauce i zachowaniu. ( wczesne rozpoznawanie deficytów rozwojowych uczniów)

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: Psychologia
      • Inne wymagania: - mile widziane doświadczenie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie uzależnione od stopnia awansu zawodowego