Czy to Twoja firma?

TEL-BRUK Radosław Telenga praca

Częstochowa
roboty budowlane
TEL-BRUK Radosław Telenga najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ogrodnik Częstochowa
- w kategoriach zawodowych:
rolnictwo / hodowla

Oferty pracy TEL-BRUK Radosław Telenga

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TEL-BRUK Radosław Telenga

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca TEL-BRUK Radosław Telenga - oferty archiwalne

  • Ogrodnik terenów zieleni

    TEL-BRUK Radosław Telenga
    • Częstochowa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Zajmowanie się zakładaniem i pielęgnacją trawników, kwietników, rabat oraz sadzeniem, przesadzaniem i pielęgnacją drzew i krzewów. Przygotowywanie terenu, sadzenie, przycinanie, nawożenie, podlewanie i przesadzanie roślin, koszenie i pielęgnacja trawników, wykonywanie zabiegów z zakresu ochrony roślin.

      Praca wykonywana na terenie Częstochowy jak i okolic w zależności od prowadzonych przez Pracodawcę budów.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: ! Prawo jazdy kategorii B, chęć do pracy, uczciwość
      • Inne wymagania: [Umiejętność 2] : Wykonywanie prac porządkowych na terenach zielonych [Umiejętność 1] : Umiejętność obsługi kosiarki

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Częstochowie