Czy to Twoja firma?

SPIDERNET Szczygłowski Michał praca

Częstochowa
serwis sieci internetowych
SPIDERNET Szczygłowski Michał najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy SPIDERNET Szczygłowski Michał

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SPIDERNET Szczygłowski Michał

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca SPIDERNET Szczygłowski Michał - oferty archiwalne

  • Instalator - monter

    SPIDERNET Szczygłowski Michał
    • Częstochowa
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      montaż instalacji telekomunikacyjnej na klatkach schodowych (rynienki i okablowanie);
      praca na terenie Częstochowy

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: chęć do pracy, monter instalacji teleinformatycznych, monter sieci i urządzeń telekomunikacyjnych
      • Inne wymagania: Umiejętność: obsługi wiertarki, wiertarkowkrętarki, szlifierki pracodawca przeszkoli z osługi sprzętu i zasad wykonywania instalacji; możliwe zatrudnienie osób z niepełnosprawnościami (takimi, które nie będą miały wpływu na jakość wykonywania pracy); mile widziane osoby z Ukrainy (w przypadku tych osób konieczna jest podstawowa znajomość języka polskiego lub angielskiego)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 160 godzin w miesiącu, możliwość uzgodnienia ilości godz. pracy praca pomiędzy godz. 08.00 a16.00

Pracodawcy w Częstochowie