Czy to Twoja firma?

Wojciech Bartosz Klub Kubusia Puchatka praca

Częstochowa
Wojciech Bartosz Klub Kubusia Puchatka najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Wojciech Bartosz Klub Kubusia Puchatka

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Wojciech Bartosz Klub Kubusia Puchatka

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Wojciech Bartosz Klub Kubusia Puchatka poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Wojciech Bartosz Klub Kubusia Puchatka - oferty archiwalne

  • Nauczyciel przedszkola

    Wojciech Bartosz Klub Kubusia Puchatka
    • Częstochowa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie zajęć w grupach przedszkolnych z dziećmi w wieku 3-6 lat. Możliwośc rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: nauczanie początkowe i wychowanie przedszkolne
      • Inne wymagania: Wymagane jest wykształcenie wyższe w kierunku edukacja przedszkolna/wychowanie przedszkolne, osoby komunikatywne, lubiące pracę z dziećmi

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 421,9 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca w godzinach 07.00-13.00 lub 11.00 - 17.00; praca w Częstochowie na ul. Wypalanki 44/46 lub ul.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Asystent nauczyciela przedszkola

      Pomoc w sprawowaniu opieki nad podopiecznymi przedszkola - grupa dzieci w wieku 3 -6 lat.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak, kierunek: nauczanie początkowe i wychowanie przedszkolne
      • Inne wymagania: Wymagane minimum średnie wyksztalcenie, osoby komunikatywne, lubiące pracę z dziećmi

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca w Częstochowie na ul. Wypalanki 44/46 lub ul. Miarki 14

Pracodawcy w Częstochowie