Czy to Twoja firma?

ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ praca

Chęciny
POBÓR, UZDATNIANIE I DOSTARCZANIE WODY
ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna serwis / montaż

Oferty pracy ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Monter Urządzeń Elektronicznych

    Bergman Deutschland
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • 10 800-11 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

    • Niemcy
    Polecana
    Dodana
  • Monter podzespołów

    • Niemcy
    • rekrutacja zdalna
    • 11 400-11 600 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Dodana

ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ - oferty archiwalne

  • Konserwator sieci wodnych i kanalizacyjnych

    ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ
    • Chęciny
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Budowa sieci wodnych/kanalizacyjnych. Konserwacja, naprawa i modernizacja istniejących sieci wod-kan. Usuwanie awarii na sieciach wodociągowych i kanalizacyjnych, dbanie o prawidłowe funkcjonowanie oraz konserwacja zewnętrznej sieci wod-kan oraz sieci wod-kan oraz C.O, i C.W. w budynkach komunalnych. Sprawowanie nadzoru nad ujęciami wody oraz nad zbiornikami wody i przepompowniami wody. Montaż i plombowanie wodomierzy. Sprawowanie nadzoru nad przepompowniami ścieków. Sprawdzanie hydrantów przeciwpożarowych i ich wymiana. Prowadzenia samochodu służbowego do 3,5tony w celach służbowych. Obsługa narzędzi i urządzeń niezbędnych do wykonywania pracy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne, zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną