Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - Ożóg Marek Firma P.H.U. MARKO

Oferty pracy Ożóg Marek Firma P.H.U. MARKO

OPERATOR OBRABIARKI - PIŁY PANELOWEJ

Zawód: operator maszyn Rodzaj: umowa na okres próbny
Ożóg Marek Firma P.H.U. "MARKO"
Obsługa piły panelowej. Praca w godz. 07.00-15.00. Umowa na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia. Kontakt z pracodawcą osobisty ...
od 2600 zł
UoP brutto/mies.
Brody
03-11-2020
od 2600 zł

STOLARZ

Zawód: stolarz Rodzaj: umowa na okres próbny
prace tapicerskie, tapicerowanie mebli. Praca w godz. 07.00-15.00. Umowa na okres próbny. Kontakt z pracodawcą telefoniczny 602 188 847, kontakt ...
od 2600 zł
Brody
01-09-2020
od 2600 zł

Archiwalne ogłoszenia

TAPICER
Zawód: tapicer   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Brody
Szczegóły
Zakres obowiązków
prace tapicerskie, tapicerowanie mebli. Praca w godz. 07.00-15.00. Umowa na okres próbny. Kontakt z pracodawcą telefoniczny 602 188 847, kontakt osobisty poprzedzony telefonicznym
Wymagania
Inne wymagania:
wykształcenie nie istotne, mile widziane doświadczenie w tapicerowaniu mebli lub umiejętność tapicerowania mebli
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Ożóg Marek Firma P.H.U. MARKO
34-130 Brody
126

Pracodawcy z miasta Brody