Czy to Twoja firma?

Śląska Wojewódzka Komenda OHP praca

Częstochowa
Śląska Wojewódzka Komenda OHP najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Śląska Wojewódzka Komenda OHP

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Śląska Wojewódzka Komenda OHP

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kelner / Kenerka

    TOP APART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Szczyrk
    • umowa zlecenie
    Dodana
  • Kelner

    Spółdzielnia Turystyczno-Handlowa PILSKO
    • Jeleśnia
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • 4 300-4 600 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Inspektor/-ka służby pięter

    Hotel Crystal Mountain*****
    • Wisła
    Dodana

Śląska Wojewódzka Komenda OHP poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Śląska Wojewódzka Komenda OHP - oferty archiwalne

  • Kucharz

    Śląska Wojewódzka Komenda OHP
    • Częstochowa
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Codzienne przygotowanie ok 20 pełnych obiadów, jeśli pracuje od 7.00 przygotowuje 15 śniadań dla osób z internatu, jeśli pracuje od 12.00 to wydaje kolację dla tych osób.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: kucharz
      • Inne wymagania: Wymagane: wykształcenie gastronomiczne w zawodzie kucharz, dobry stan zdrowia, pracodawca płaci za badania wstępne i sanitarno-epidemiologiczne, zapewnia ubranie robocze, wymagane, doświadczenie w pracy na stanowisko kucharza, samodzielność, dobra organizacja pracy, zmysł smaku, umiejętność organizacji pracy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: samodzielny kucharz do przyuczenia, praca w godz. 7-15, 12-20 , wynagrodzenie 2800 zł+dodatek stazow
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Wychowawca

      - opieka nad uczestnikami grupy wychowawczej,
      - prowadzenie zajęć profilaktyczno wychowawczych zgodnie z systemem wychowawczym i programem zajęć,
      - organizowanie czasu wolnego uczestnikom i stworzenie warunków do rozwijania zainteresowań,
      - współpraca z rodzicami, opiekunami, kuratorami sądowymi, rynkiem pracy OHP,
      - monitorowanie obecności uczestników w szkole i na praktyce,
      - realizacja bieżących planów pracy,
      - prowadzenie zajęć wyrównawczych z uczestnikami Ośrodka na świetlicy środowiskowej,
      - realizacja innych przedsięwzięć dotyczących pracy wychowawczej, profilaktycznej, resocjalizacyjnej, sportowej.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: magisterskie
      • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe pedagogiczne magisterskie - preferowane osoby po resocjalizacji, konieczne udokumentowane 2-letnie doświadczenie w pracy z młodzieżą, obywatelstwo polskie, niekaralność, zgoda na przetwarzanie danych osobowych dodatkowe: dyspozycyjność, otwartość i kreatywność, umiejętność pracy z młodzieżą.

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: + dodatek za pracę w godz. popołudniowych i nocnych, przysługujący urlop to 35 dni w roku kalendarzo

Pracodawcy w Częstochowie