Czy to Twoja firma?

BIURO PODRÓŻY BEDUIN MAŁGORZATA WOLTMAN-OSTROWSKA praca

Gorzów Wielkopolski
BIURO PODRÓŻY BEDUIN MAŁGORZATA WOLTMAN-OSTROWSKA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sztuka / rozrywka / kreacja / projektowanie

Oferty pracy BIURO PODRÓŻY BEDUIN MAŁGORZATA WOLTMAN-OSTROWSKA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BIURO PODRÓŻY BEDUIN MAŁGORZATA WOLTMAN-OSTROWSKA

Praca BIURO PODRÓŻY BEDUIN MAŁGORZATA WOLTMAN-OSTROWSKA - oferty archiwalne

  • Specjalista obsługi ruchu turystycznego

    BIURO PODRÓŻY BEDUIN MAŁGORZATA WOLTMAN-OSTROWSKA
    • Gorzów Wielkopolski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Umowa o pracę na okres próbny

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Języki: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
      • Uprawnienia: komputer - obsługa
      • Inne wymagania: doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej w biurze podróży- wymóg konieczny
      • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gorzowie Wielkopolskim