Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE DĄB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Prężynka
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE DĄB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ogrodnik Prężynka
- w kategoriach zawodowych:
rolnictwo / hodowla

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE DĄB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE DĄB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Ogrodnik

    PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE DĄB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Koszalin
    • umowa o pracę
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE DĄB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Ogrodnik szkółkarz

    • Prężynka
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Sadzenie drzew i krzewów, koszenie trawników

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Doświadczenie w zawodzie 1 miesiąc

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną