Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - Meble RESMAR Zenon Marszał

Oferty pracy Meble RESMAR Zenon Marszał

SPRZEDAWCA W SKLEPIE INTERNETOWYM

Zawód: sprzedawca Rodzaj: umowa o pracę
Meble RESMAR Zenon Marszał
Obsługa sklepu internetowego. (sklep meblowy). Praca w Nisku.
od 2600 zł
UoP brutto/mies.
Nisko
17-06-2020
od 2600 zł

Archiwalne ogłoszenia

SPRZEDAWCA MEBLI
Zawód: sprzedawca   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Mielec
Szczegóły
Zakres obowiązków
Sprzedawca-doradca w sklepie meblowym
Wymagania
Wykształcenia:
zasadnicze zawodowe, brak
Inne wymagania:
Doświadczenie w sprzedaży, komunikatywność
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
SPRZEDAWCA W SKLEPIE MEBLOWYM
Zawód: sprzedawca   |  Rodzaj: umowa o pracę
Nisko
Szczegóły
Obsługa klienta, sprzedaż w sklepie meblowym 2.600 zł, mile widziane doświadczenie w branży meblarskiej.
Wymagania
średnie zawodowe, brak
NIE

Adres

164
36-052 Nienadówka
województwo podkarpackie
powiat rzeszowski
gmina Sokołów Małopolski

Dodatkowe informacje

NIP: 8141243252
REGON: 691575627

Profil działalności:

  • 31.02.Z - Produkcja mebli kuchennych
  • 31.03.Z - Produkcja materaców
  • 31.01.Z - Produkcja mebli biurowych i sklepowych
  • 31.09.Z - Produkcja pozostałych mebli
  • 43.22.Z - Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych
  • 43.32.Z - Zakładanie stolarki budowlanej
  • 43.33.Z - Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian
  • 43.34.Z - Malowanie i szklenie
  • 43.39.Z - Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych
  • 43.91.Z - Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych
  • 46.47.Z - Sprzedaż hurtowa mebli, dywanów i sprzętu oświetleniowego
  • 47.59.Z - Sprzedaż detaliczna mebli, sprzętu oświetleniowego i pozostałych artykułów użytku domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 70.22.Z - Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania
  • 74.90.Z - Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej: 27-11-2003
Status indywidualnej działalności gospodarczej: Aktywny
Źródło: GUS, CEIDG

Pracodawcy z miasta