Czy to Twoja firma?

Stacja Paliw Szarkowicz Silo-Trans Szarkowicz Paweł Szarkowicz praca

Koszyce Małe
Stacja Paliw Szarkowicz Silo-Trans Szarkowicz Paweł Szarkowicz najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Koszyce Małe
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy Stacja Paliw Szarkowicz Silo-Trans Szarkowicz Paweł Szarkowicz

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Stacja Paliw Szarkowicz Silo-Trans Szarkowicz Paweł Szarkowicz

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Stacja Paliw Szarkowicz Silo-Trans Szarkowicz Paweł Szarkowicz - oferty archiwalne

  • Główny księgowy (o)

    Stacja Paliw Szarkowicz Silo-Trans Szarkowicz Paweł Szarkowicz
    • Koszyce Małe
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - Prowadzenie ksiąg rachunkowych i nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych osoby fizycznej i spółki (PIT, CIT, VAT);
      - Sporządzanie rocznych i okresowych sprawozdań finansowych;
      - Nadzór nad obiegiem dokumentów finansowych i księgowych;
      - Nadzór nad sporządzanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych (US, ZUS, NBP, GUS, BANK);
      - Płatności kontrahentów.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie min. średnie, co najmniej 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, praktyczna znajomość aktualnych zagadnień z zakresu przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości, doświadczenie w obsłudze programu klasy ERP (znajomość Comarch Optima będzie atutem), umiejętność analitycznego myślenia, bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz delegowania zadań w zespole, terminowość i dokładność. Praca w Koszycach Małych od pon. do pt. na jedną zmianę w godz.: 7.00-15.00 lub 8.00-16.00 do uzgodnienia; wynagrodzenie: 4 000 zł netto (5 548,63 zł brutto) do uzgodnienia. Kontakt: Stacja Paliw Szarkowicz Silo-Trans Szarkowicz Paweł Szarkowicz, wcześniejszy kontakt tel.: 669 700 077, CV proszę przesyłać na adres e-mail: m.kluk@trans-szarkowicz.pl

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 548,63 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 4 000 zł netto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Księgowa/pomoc głównej księgowej (o)

      Księgowa/Pomoc Głównej Księgowej

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie min. średnie, wymagany 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku, znajomość przepisów prawa. Praca w Koszycach Małych od pon. do pt. na jedną zmianę w godz.: 7.00-15.00 lub 8.00-16.00 do uzgodnienia; wynagrodzenie: 2 500 zł netto (3 421,90 zł brutto) do uzgodnienia. Kontakt: Stacja Paliw Szarkowicz Silo-Trans Szarkowicz Paweł Szarkowicz, wcześniejszy kontakt tel.: 669 700 077, CV proszę przesyłać na adres e-mail: m.kluk@trans-szarkowicz.pl

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 421,9 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 2 500 zł netto do uzgodnienia