Czy to Twoja firma?

Dom Pomocy Społecznej w Gdyni praca

Gdynia
Dom Pomocy Społecznej w Gdyni najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Dom Pomocy Społecznej w Gdyni

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Dom Pomocy Społecznej w Gdyni

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Terapeuta Środowiskowy

    Centrum Medyczne Damiana
    • Pomorskie
    • umowa o pracę
    Polecana Popularna
    Dodana

Dom Pomocy Społecznej w Gdyni poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Dom Pomocy Społecznej w Gdyni - oferty archiwalne

  • Opiekun

    Dom Pomocy Społecznej w Gdyni
    • Gdynia
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie czynności higieniczno-pielęgnacyjnych mieszkańców(karmienie dbałość o higienę osobistą mieszkańca i jego otoczenia), współudział w podtrzymywaniu kondycji psychofizycznej mieszkańca, zaspokajanie niezbędnych potrzeb bytowych mieszkańców, stałe uczestnictwo we wszystkich formach aktywności mieszkańców

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie średnie, dyplom w zawodzie opiekuna lub w trakcie nauki, książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć wyrobienia jej. Praca w godzinach 7:00-15:00

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 750 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kierowca

    • Gdynia

      Dokonywanie przewozu mieszkańców DPS-u przy dołożeniu szczególnej staranności w obsłudze osób starszych i niepełnosprawnych (pomoc przy wsiadaniu i
      wysiadaniu z i do pojazdu), dbanie i utrzymanie w sprawności technicznej powierzonego samochodu osobowo-towarowego(bus), prowadzenie dokumentacji w związku z wykonywanymi zadaniami, samokontrola prawidłowości wykonywanej pracy

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: Wymagane doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku kierowcy, bardzo dobry stan zdrowia, empatia, zaangażowanie, cierpliwość i chęć niesienia pomocy osobie starszej. Mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych Praca w godzinach 06:30-14:30 11:00-19:00

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 700 PLN

Pracodawcy w Gdyni