Czy to Twoja firma?

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KAZIMIERZA WOŹNIECKIEGO W JEZIORACH WIELKICH praca

Jeziora Wielkie
edukacja
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KAZIMIERZA WOŹNIECKIEGO W JEZIORACH WIELKICH najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Animator Jeziora Wielkie
- w kategoriach zawodowych:
sztuka / rozrywka / kreacja / projektowanie

Oferty pracy SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KAZIMIERZA WOŹNIECKIEGO W JEZIORACH WIELKICH

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KAZIMIERZA WOŹNIECKIEGO W JEZIORACH WIELKICH

Praca SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KAZIMIERZA WOŹNIECKIEGO W JEZIORACH WIELKICH - oferty archiwalne

  • Animator sportu

    SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KAZIMIERZA WOŹNIECKIEGO W JEZIORACH WIELKICH
    • Jeziora Wielkie
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      praca jako animator na boisku "orlik" w Jeziorach Wielkich. Organizacja spędzania wolnego czasu w sposób aktywny. Dbanie o bezpieczeństwo uczestników oraz porządek na obiekcie.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: animator czasu wolnego
      • Inne wymagania: [Uprawnienie 1] : nauczyciel wychowania fizycznego lub instruktor sportu lub animator rekreacji i spędzania wolnego czasu [Umiejętność 1] : nauczyciel wychowania fizycznego lub instruktor sportu lub animator rekreacji i spędzania wolnego czasu

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: warunki zatrudnienia i wynagrodzenia do uzgodnienia