Czy to Twoja firma?

Brama w Gorce Sp. z o.o. praca

Brama w Gorce Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inny
- w kategoriach zawodowych:
inne

Oferty pracy Brama w Gorce Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Brama w Gorce Sp. z o.o.

Praca Brama w Gorce Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. marketingu - Brama w Gorce

    Brama w Gorce Sp. z o.o.
    • Waksmund
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Centrum Przyrodniczo-Edukacyjne „Brama w Gorce” w Waksmundzie poszukuje osoby do pracy na stanowisko Specjalista ds. marketingu

      Specjalista ds. marketingu - Brama w Gorce

      Obowiązki

      Wymagania

      • Aktywny udział w tworzeniu i rozwijaniu działu marketingu
      • Budowanie i utrzymanie wizerunku firmy, zgodnie z jej misją i wartościami
      • Projektowanie i realizacja długoterminowych strategii marketingowych, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych
      • Opracowywanie i wdrażanie kampanii promocyjnych i reklamowych
      • Efektywna współpraca z zewnętrznymi agencjami marketingowymi oraz z innymi obiektami turystycznymi
      • Zarządzanie budżetem marketingowym

      Oferujemy

      • Przyjazną atmosferę w firmie rozwijającej swoją działalność
      • Umowę o pracę w stabilnych warunkach zatrudnienia
      • Możliwości rozwoju poprzez szkolenia i kursy

      • Doświadczenie w działaniach marketingowych związanych z rozpoznawalnością marki i przedsiębiorstwa
      • Znajomość aktualnych trendów marketingowych i umiejętność ich efektywnego wykorzystania
      • Wiedza i doświadczenie pozwalające na swobodne implementowanie w spółce strategii marketingowych
      • Mile widziane doświadczenie związane z sektorem turystycznym