Czy to Twoja firma?

Marek Bochenek Firma Handlowo Usługowa praca

Ołpiny
Marek Bochenek Firma Handlowo Usługowa najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Mechanik Ołpiny
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja

Oferty pracy Marek Bochenek Firma Handlowo Usługowa

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Marek Bochenek Firma Handlowo Usługowa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Marek Bochenek Firma Handlowo Usługowa - oferty archiwalne

  • Mechanik pojazdów samochodowych (o)

    Marek Bochenek Firma Handlowo Usługowa
    • Tuchów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Umowa o pracę na okres próbny

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe,zasadnicze branżowe
      • Zawody: Mechanik pojazdów samochodowych*
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: wykształcenie zawodowe, prawo jazdy "B", milie widziany staż pracy.
        Praca w Ołpinch na jedną zmianę w godz. 7.00-18.00.
        Wynagrodzenie 4242,00 brutto.
        Kontakt:FHU Marek Bochenek, 38-245 Ołpiny 412, tel :509558 728.
      • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną