Czy to Twoja firma?

GENEU Beata Jerczyńska praca

Brzoza
GENEU Beata Jerczyńska najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Magazynier Brzoza
- w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy GENEU Beata Jerczyńska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GENEU Beata Jerczyńska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca GENEU Beata Jerczyńska - oferty archiwalne

  • Magazynier monter (nr 0846)

    GENEU Beata Jerczyńska
    • Toruń
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Umowa o pracę na okres próbny

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat.B
      • Inne wymagania: mile widziany elektryk ale niekoniecznie, sprawność fizyczna, praca na wysokości pow. 3 m.
      • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies