Czy to Twoja firma?

Klimco Sp. z o.o. praca

Klimco Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Asystent
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Klimco Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Klimco Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Klimco Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • ASYSTENT PROJEKTANTA INSTALACJI SANITARNYCH

    Klimco Sp. z o.o.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat

      Obowiązki

      • sporządzanie projektów technicznych/wykonawczych i budowlanych
      • wykonywanie rysunków, opisów technicznych, zestawień materiałów, doborów urządzeń

      Wymagania

      • wykształcenia wyższego kierunkowego (absolwent lub student ) - inżynieria środowiska
      • znajomość programu AutoCAD,
      • znajomość programów Audytora OZC,CO
      • dodatkowym atutem będzie znajomość programu CADVET

      Oferujemy

      • zatrudnienie na umowę o pracę po okresie próbnym
      • uczestnictwo przy sporządzaniu projektów sieciowych dla branży gastronomicznej i odzieżowej
      • pracę w zgranym i ciekawym zespole
      • możliwość rozwoju i zdobycia uprawnień projektowych
      • profesjonalne narzędzia pracy i nowoczesne oprogramowania