Czy to Twoja firma?

Green Energy Nowicki Technika Grzewcza Pompy Ciepła Sp. z o.o. praca

Green Energy Nowicki Technika Grzewcza Pompy Ciepła Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inny
- w kategoriach zawodowych:
inne

Oferty pracy Green Energy Nowicki Technika Grzewcza Pompy Ciepła Sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca Green Energy Nowicki Technika Grzewcza Pompy Ciepła Sp. z o.o.

Praca Green Energy Nowicki Technika Grzewcza Pompy Ciepła Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Przedstawiciel Handlowy (Menager) d/s pomp ciepła

    Green Energy Nowicki Technika Grzewcza Pompy Ciepła Sp. z o.o.
    • Rybnik
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma GREEN ENERGY Technika Grzewcza Pompy Ciepła Nowicki Sp. z o.o. posiadająca swoją siedzibę w Rybniku przy Ulicy Gliwickiej 132 poszukuje pracownika na stanowisko Przedstawiciela Handlowego-Menager (na początku asystenta, asystenki) z doświadczeniem i znajomością w zakresie pomp ciepła (technika grzewcza, powietrzne pompy ciepła).Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV pod adres Aplikuj lub kontakt telefoniczny pod numer 533 535 050 w celu umówienia spotkania.Do dyspozycji oferujemy samochód służbowy, telefon, komputer, wysokie zarobki; ponadto szkolenia, wyjazdy.Praca w milej atmosferze i kreatywnej firmie.Twój zakres obowiązkówkompleksowa obsługa klienta od doboru pompy do umowy;utrzymywanie posprzedażowej relacji z klientem;negocjowanie warunków umów;współudział w budowaniu działu sprzedaży;dbałość o wizerunek firmy.

      Przedstawiciel Handlowy (Menager) d/s pomp ciepła

      Obowiązki

      • kompleksowa obsługa klienta od doboru pompy do umowy;
      • utrzymywanie posprzedażowej relacji z klientem;
      • negocjowanie warunków umów;
      • współudział w budowaniu działu sprzedaży;
      • dbałość o wizerunek firmy.

      Wymagania

      • Prawo jazdy kat.B, obsługa komputera (MS Office), wykształcenie minimum średnie techniczne

      Oferujemy

      • Służbowy telefon komórkowy, komputer, samochód do dyspozycji + zwrot kosztów dojazdu do pracy