Czy to Twoja firma?

DB Patron Sp. z o.o. praca

DB Patron Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inny Asystent
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa inne

Oferty pracy DB Patron Sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca DB Patron Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

DB Patron Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca DB Patron Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik Działu Likwidacji Szkód

    DB Patron Sp. z o.o.
    • Nowy Sącz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • DB Patron sp. z o.o. z siedzibą w Nowym Sączu poszukuje osoby do pracy w Zespole Likwidacji Szkód obsługujących Klientów Korporacyjnych. Praca wykonywana w siedzibie Firmy w Nowym Sączu.

      Pracownik Działu Likwidacji Szkód

      Obowiązki

      • wykonywaniu czynności biurowych
      • analiza otrzymanej dokumentacji
      • rejestracja szkód w systemie
      • sporządzanie stosownej dokumentacji
      • korespondencja z Klientami oraz zakładami ubezpieczeniowymi przy wykorzystaniu poczty elektronicznej oraz kontaktu telefonicznego

      Wymagania

      • wykształcenie średnie lub wyższe
      • wysoka kultura osobista
      • orientacja na terminowe wykonywanie zadań
      • bardzo dobra organizacja pracy
      • umiejętność rozwiązywania problemów
      • znajomość pakietu MS Office w stopniu dobrym
      • rzetelność i uczciwość w wykonywaniu powierzonych obowiązków oraz chęć rozwoju i ciągłego zdobywania doświadczenia

      Oferujemy

      • ciekawą, pełną wyzwań pracę w instytucji pośrednictwa dystrybucji ubezpieczeń
      • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu (5 dni w tygodniu, 8 godzin dziennie)
      • atrakcyjne wynagrodzenie

      • Więcej o firmie DB Patron sp. z o.o. na stronie CV proszę kierować na adres Aplikuj Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.