Czy to Twoja firma?

ZAKŁAD ZAGOSPODAROWANIA ODPADÓW CZYSTA BŁĘKITNA KRAINA sp. z o.o. praca

Czarnówko
ZAKŁAD ZAGOSPODAROWANIA ODPADÓW CZYSTA BŁĘKITNA KRAINA sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł zarządzanie / dyrekcja logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy ZAKŁAD ZAGOSPODAROWANIA ODPADÓW CZYSTA BŁĘKITNA KRAINA sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAKŁAD ZAGOSPODAROWANIA ODPADÓW CZYSTA BŁĘKITNA KRAINA sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ZAKŁAD ZAGOSPODAROWANIA ODPADÓW CZYSTA BŁĘKITNA KRAINA sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ZAKŁAD ZAGOSPODAROWANIA ODPADÓW CZYSTA BŁĘKITNA KRAINA sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Brygadzista

    ZAKŁAD ZAGOSPODAROWANIA ODPADÓW CZYSTA BŁĘKITNA KRAINA sp. z o.o.
    • Lębork
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Umowa o pracę na czas określony

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: Wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe
        Wymagane 5 lat stażu pracy w kierowaniu ludźmi
        Wymagane uprawnienia do obsługi wózka widłowego, ładowarek oraz podestu ruchomego lub chęci do odbycia szkolenia
      • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 6.500 PLN brutto + premia miesięczna
        Praca na 3 zmiany:
        06.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną