Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - USŁUGOWO - HANDLOWE MESTOL BEATA I ZBIGNIEW SZCZYGIEŁ sp. j. praca

Stobierna
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - USŁUGOWO - HANDLOWE MESTOL BEATA I ZBIGNIEW SZCZYGIEŁ sp. j. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja praca fizyczna wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - USŁUGOWO - HANDLOWE MESTOL BEATA I ZBIGNIEW SZCZYGIEŁ sp. j.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - USŁUGOWO - HANDLOWE MESTOL BEATA I ZBIGNIEW SZCZYGIEŁ sp. j.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - USŁUGOWO - HANDLOWE MESTOL BEATA I ZBIGNIEW SZCZYGIEŁ sp. j. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - USŁUGOWO - HANDLOWE MESTOL BEATA I ZBIGNIEW SZCZYGIEŁ sp. j. - oferty archiwalne

  • Stolarz

    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - USŁUGOWO - HANDLOWE MESTOL BEATA I ZBIGNIEW SZCZYGIEŁ sp. j.
    • Głogów Małopolski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Umowa o pracę na czas nieokreślony

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
      • Uprawnienia: doświadczenie w pracy w zespole,STOLARZ
      • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną