Czy to Twoja firma?

AGNIESZKA KLUCZYŃSKA-ŁACH praca

Bibice
Działalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzaju
AGNIESZKA KLUCZYŃSKA-ŁACH najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kasjer Bibice
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy AGNIESZKA KLUCZYŃSKA-ŁACH

Praca alert - powiadomienia

Praca AGNIESZKA KLUCZYŃSKA-ŁACH

  • Kasjer - sprzedawca

    AGNIESZKA KLUCZYŃSKA-ŁACH
    • Bibice
    • umowa o pracę
    • część etatu
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca AGNIESZKA KLUCZYŃSKA-ŁACH - oferty archiwalne

    • Bibice
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: Obsługa kasy fiskalnej
      • Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe mile widziane

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Możliwość umowy do wyboru Umowa o pracę na okres próbny - wynagordzenie 3010 zł Umowa zlecenie - w
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną