Czy to Twoja firma?

Szkoła Podstawowa w Tomisławiu praca

Tomisław
Szkoła Podstawowa w Tomisławiu najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Szkoła Podstawowa w Tomisławiu

Praca alert - powiadomienia

Praca Szkoła Podstawowa w Tomisławiu

  • Główny księgowy

    Szkoła Podstawowa w Tomisławiu
    • Tomisław
    • umowa o pracę
    • część etatu
    Dodana

Szkoła Podstawowa w Tomisławiu poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Szkoła Podstawowa w Tomisławiu - oferty archiwalne

  • Sekretarz szkoły

    • Tomisław
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca biurowa przy komputerze

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie zgodnie z wymogami określonymi w przepisach dotyczących stanowiska pracy, tj. minimum średnie i 5 lat pracy w jednostce budżetowej lub wyższe i 1 rok stażu pracy, umiejętność obsługi programów do prowadzenia sekretariatu uczniowskiego i kadr: Vulcan, Excel, Office, GUS, prawo jazdy kategorii B.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Tomisław
    • Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
      • Inne wymagania: zgodnie z wymogami określonymi w przepisach dotyczących stanowiska pracy, tj. minimum policealne średnie o kierunku rachunkowość i 6 lat doświadczenia w pracy w księgowości. 3 lata pracy w księgowości przy wykształceniu wyższym ekonomicznym. Umiejętność obsługi programów do prowadzenia księgowości: Vulcan, Płatnik, Excel.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 100 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 4100 zł brutto wynagrodzenie zasadnicze dla pełnego etatu.