Czy to Twoja firma?

ŁUCZEŃCZYK-LUTY BEATA PATRONUS-DOM OPIEKI praca

Kalinówka
ŁUCZEŃCZYK-LUTY BEATA PATRONUS-DOM OPIEKI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie praca fizyczna

Oferty pracy ŁUCZEŃCZYK-LUTY BEATA PATRONUS-DOM OPIEKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ŁUCZEŃCZYK-LUTY BEATA PATRONUS-DOM OPIEKI

ŁUCZEŃCZYK-LUTY BEATA PATRONUS-DOM OPIEKI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ŁUCZEŃCZYK-LUTY BEATA PATRONUS-DOM OPIEKI - oferty archiwalne

  • Pielęgniarka

    ŁUCZEŃCZYK-LUTY BEATA PATRONUS-DOM OPIEKI
    • Kalinówka
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Pielęgniarka w domu opieki dla osób w podeszłym wieku

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: stawka godzinowa
  • Salowa w domu opieki

    • Kalinówka

      Do obowiązków pracownika będzie należało dbanie o czystość w ośrodku oraz opieka nad osobami starszymi

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Umiejętności: empatia, cierpliwość, organizacja czasu pracy

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: stawka godzinowa dyżur 12 godzinny
  • Psycholog/terapeuta zajęciowy

    • Kalinówka
    • Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: KOMUNIKATYWNOŚĆ, dobra organizacja pracy
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe i doświadczenie w pracy z osobami starszymi Umiejętność: empatia, cierpliwość, kreatywność, umiejętność organizacji czasu pracy; mile widziane osoby studjujące

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN