Czy to Twoja firma?

WIŚNIEWSKI PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE Paweł Wiśniewski praca

Babiak
usługi budowlane
WIŚNIEWSKI PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE Paweł Wiśniewski najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja serwis / montaż inżynieria / technologia / technika edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia motoryzacja

Oferty pracy WIŚNIEWSKI PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE Paweł Wiśniewski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WIŚNIEWSKI PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE Paweł Wiśniewski

WIŚNIEWSKI PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE Paweł Wiśniewski poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca WIŚNIEWSKI PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE Paweł Wiśniewski - oferty archiwalne

  • Tłumacz dokumentów (ze znajomością języka włoskiego)

    WIŚNIEWSKI PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE Paweł Wiśniewski
    • Babiak
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • praca zdalna
    • Zakres obowiązków

      Praca zdalna, związana z tłumaczeniem dokumentacji biurowej firmy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, wyższe (w tym licencjat), brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Elektromonter/elektryk-automatyk

    • Babiak
    • pełny etat

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Wymagane odpowiednie kwalifikacje, uprawnienia oraz doświadczenie na podobnym stanowisku.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN